Prezent dla miłośnika kotów – czyli co podarować kociarzowi?

Prezent dla miłośnika kotów – czyli co podarować kociarzowi?

Szukasz idealnego prezentu dla miłośnika zwierząt? Niezależnie od tego, z jakiej okazji chcesz wręczyć prezent, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji dla kociarzy. Oto lista najlepszych pomysłów na prezent, które możesz wręczyć na urodziny, imieniny, Boże Narodzenie lub rocznicę.

Biżuteria z kocim motywem

Jeśli chcesz obdarować kobietę, to biżuteria dla miłośników zwierząt będzie doskonałym pomysłem. Do wyboru masz m.in. pierścionek łapka kota lub kolczyki kocie łapki. Taki uroczy dodatek będzie dobrym uzupełnieniem każdej stylizacji prawdziwej kociary. Srebrna biżuteria wygląda dobrze przez długie lata i da wiele radości osobie, która ją otrzyma. Koci motyw, sprawi że miłośniczka zwierząt chętnie będzie nosić biżuterię, którą od Ciebie otrzyma. Bransoletki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki – możliwości jest naprawdę sporo. Praktycznie na każdej biżuterii można umieścić koci motyw. Może to być coś delikatnego np. wisiorek z zawieszką w kształcie kociej łapki. Taki drobiazg ucieszy osobę, która otrzyma prezent, ponieważ pokazuje, że wiesz, co ona lubi. Biżuteria dla miłośników zwierząt to dobry pomysł niezależnie od okazji.

Ubranie

Koszulka, bluza lub piżama z kocim motywem to kolejna ciekawa propozycja na prezent dla kociarza, lub kociary. W sklepach nie brakuje ubrań z motywem zwierząt, więc bez problemu znajdziesz coś pasującego konkretnej osobie. Ciekawe dodatki np. skarpetki z kocimi łapkami mogą być dobrym uzupełnieniem większego prezentu. Oczywiście przed zakupem należy poznać rozmiar, który nosi osoba mająca otrzymać taki prezent. Jeśli dobrze znasz kociarza, to nie powinno to stanowić większego problemu. Zabawna koszulka lub bluza pokaże całemu światu, że dana osoba kocha zwierzęta a w szczególności puszyste mruczki. Jeśli chcesz iść o krok dalej, to możesz wybrać ubranie przedstawiające rasę kota, którą ma dana osoba. Taki prezent wprawi w zachwyt kociarza, który go otrzymał, a przy okazji rozczuli osoby, które zobaczą taki prezent. W końcu kogo nie rozczulają słodkie koty.

Książka o kotach

Książka o kotach to dobry prezent dla osoby, która lubi dowiadywać się nowych rzeczy o mruczkach. Możesz wybrać książkę o pielęgnacji kotów i ich zdrowiu lub taką, która przedstawia sposoby na radzenie sobie z niechcianymi zachowaniami zwierząt. Jeśli kociarz ma już wszystkie książki edukacyjne o zwierzętach, to możesz wybrać powieść, w której jednym z bohaterów jest kot. Obecnie księgarnie są pełne ciekawych pozycji z kocim motywem więc bez problemu uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Dodaj komentarz