Kochanek idealny – jak nim zostać?

Kochanek idealny – jak nim zostać?

Jak zostać kochankiem idealnym, a przynajmniej trochę zbliżyć się do ideału? To pytanie przynajmniej kilka razy w życiu pojawiło się w głowie każdego mężczyzny, bo kto nie chciałby cieszyć się dużo lepszym życiem seksualnym? Jeżeli ta kwestia zastanawiała także Ciebie, to dobrze trafiłeś. Oto porady, które pomogą Ci zadowolić partnerkę w łóżku.

1. Nie bój się eksperymentować

Dzisiejszy świat skutecznie potrafi wyssać z nas energię i zafundować nam dużą ilość stresu, nie jest to jednak powód, żeby rezygnować z próbowania nowych rzeczy w sypialni. Dobrym pomysłem jest rozważenie nowych pozycji, wypróbowanie seksownych kostiumów czy zakup gier planszowych lub karcianych dla par. Warto wybrać coś dla siebie i zaszaleć. 

2. Zadbaj o sprawność seksualną

Sprawność seksualna mężczyzn z różnych powodów może pogarszać się, zwłaszcza po 40-stym roku życia. Przyczyn jest wiele – nadmierne palenie tytoniu, nadciśnienie czy choroba wieńcowa. Leki na potencję https://viagra.edu.pl/ są dobrym sposobem na poradzenie sobie z zaburzeniami erekcji. Poprawiają one drożność naczyń krwionośnych, co sprawia, że do członka dopływa więcej krwi. Dzięki temu jest on w stanie osiągnąć pożądaną twardość. 

3. Pamiętaj o odpowiednim nastroju

Świeczki, nastrojowa muzyka czy przygaszone światło to coś, co jako pierwsze przychodzi nam do głowy kiedy myślimy o budowaniu nastroju. Pomimo popularności tego rozwiązania, jest to bardzo dobry wybór. Aby dodać naszej sypialni jeszcze więcej magii możemy postawić w niej piękne kwiaty, użyć olejku zapachowego lub po prostu ulubionych perfum. Rozważyć możemy także kieliszek dobrego wina na rozluźnienie.

4. Nie zapominaj o grze wstępnej

Gra wstępna, choć bardzo ważna, wciąż wydaje się być niedoceniana. Warto nie żałować na nią czasu i naprawdę postarać się, co z pewnością zaowocuje rozkoszą partnerki i ochotą na więcej gorących chwil. 

5. Uszanuj ewentualną odmowę kochanki

Nie jesteśmy robotami, a tylko ludźmi ze wszystkimi tego wadami. Czasami zdarza się, że boli nas głowa, jesteśmy zestresowani czy po prostu zmęczeni. W takiej sytuacji nie należy naciskać na stosunek, a uszanować odmowę i zaopiekować się partnerką, jeżeli tego potrzebuje. 

6. Bezpieczeństwo i higiena przede wszystkim

Wszystkie wymienione wcześniej porady są bardzo ważne, ale to na zdrowie i higienę powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Pamiętać należy o odpowiednim dbaniu o miejsca intymne, najlepiej przy pomocy specjalnych żeli myjących przeznaczonych do tych okolic. Nie zapominajmy także o antykoncepcji, chyba, że staramy się o potomka. Stosunkowo niedrogą i wygodną metodą zapobiegania ciąży są prezerwatywy. Można kupić je w każdym sklepie czy aptece. Mogą one być kolejnym elementem, który urozmaici życie seksualne – obecnie na rynku mamy duży wybór smaków i wariantów z wypustkami. 

Podsumowanie

Powyższe porady są propozycjami, które warto dostosować do siebie i swojej partnerki. Nie bój się modyfikować niektórych elementów lub dodawać nowych — z pewnością zaowocuje to lepszym życiem seksualnym.

Dodaj komentarz