Wycieraczki jako ozdoba. Czy to w ogóle możliwe?

Wycieraczki jako ozdoba. Czy to w ogóle możliwe?

Na ogół niewielką uwagę poświęcamy wycieraczkom do butów. Trudno znaleźć przedmiot, który słabiej kojarzyłby się z ozdobnością. Wycieraczka ma chronić nasze podłogi przed zanieczyszczeniami, a niekiedy również przed zarysowaniami i delikatnymi uszkodzeniami. Tylko tyle. Czy na pewno? Okazuje się, że rzecz, która jeszcze do niedawna służyła wyłącznie do oczyszczania butów, teraz może być również elementem dekoracji przestrzeni. 

Rynek pełny jest różnego rodzaju odmian wycieraczek do butów. I chodź brzmi to abstrakcyjnie, to wcale nie trzeba długo błądzić po internecie, żeby na własnej skórze przekonać się, jak bogata jest oferta. Do wyboru mamy kształt, fason, kolor, rodzaj wypełnienia czy też po prostu to, co znajdzie się na naszej wycieraczce. D wyboru są np. napisy albo obrazki. Możemy nawet zaprojektować własną, unikalną wycieraczkę, której nie będzie miał nikt inny na całym świecie.  I bardzo dobrze! Dlaczego nie wprowadzić do swojego życia jeszcze jednego zabawnego lub urokliwego elementu skoro jest to możliwe i stosunkowo niedrogie? 

Ktoś mógłby zapytać: “no dobrze, ale po co to wszystko? Przecież wycieraczka pod pewnym względem służy tylko do tego, żeby zostać zniszczona i przez to uchronić przed zniszczeniem nasze podłogi”. Z pozoru tak właśnie jest, ale jak zwykle jest też inny punkt widzenia. Wiele firm traktuje wycieraczki do butów jako… wizytówki! Umieszczają na nich logo swojej firmy czym zwiększają prawdopodobieństwo, że zostanie ono lepiej zapamiętane przez przychodzących klientów czy kontrahentów. A to już spory krok w kierunku sukcesu. Czyż nie jest to genialny ruch marketingowy? Dowiedź się więcej na temat wycieraczek z logo tutaj: https://www.bela.com.pl/wycieraczki-z-logo/ .

Jeśli jednak nie jesteś prezesem żadnej firmy – nie przejmuj się. Możesz nabyć wycieraczkę do swojego domu tak, by mogła rozbawić Twoich gości zanim jeszcze otworzysz im drzwi. Tak naprawdę każdy powód – zarówno zawodowy, jak i prywatny – jest równie dobry. Okazuje się zatem, że wycieraczka do butów może mieć trochę więcej zastosowań niż zwykłe zbieranie brudu. 

Dodaj komentarz