Skup książek – Łódź – idealne miejsce na nieczytane książki!

Skup książek – Łódź – idealne miejsce na nieczytane książki!

Książki uczą, bawią i rozwijają nasze myśli, emocje oraz postrzeganie świata. Mają jednak to do siebie, że z czasem stają się bezużyteczne, ponieważ nie kryją już w sobie żadnej tajemnicy, czy nowego przesłania, które może nas czegoś nauczyć.

Przeczytana literatura gromadzona na półkach z czasem zaczyna przerastać dostępną ilość miejsca w domowej biblioteczce. Wtedy warto pomyśleć o ich oddaniu lub odsprzedaniu – zwłaszcza jeżeli nasze księgozbiory zachowały się niemal w nienaruszonym stanie.

Wizyta w antykwariacie, czy internetowy skup książek – Łódź i pozostałe miasta?

Dobry stan nieczytanej książki to idealna okazja do jej sprzedaży. Możliwości na pozbycie się literatury i zarobienie na nową jest dość sporo. Najpopularniejszym jest wizyta w antykwariacie, która wiąże się jednak z koniecznością wyjścia z domu i zabrania ze sobą książki. O ile antykwariat mamy blisko, albo mijamy go w drodze do pracy, o tyle mamy łatwiej – zwłaszcza jeżeli chcemy sprzedać tylko 2-3 książki. Problemy zaczynają się przy większej ilości książek przeznaczonych do sprzedania, które trudno jest zabrać do antykwariatu oddalonego o kilka kilometrów. Warto przy tym pamiętać, że rozwiązanie wcale nie gwarantuje owocnej sprzedaży – antykwariat może odmówić odkupienia niektórych książek.

Aby nie tracić cennego czasu, warto szukać innych rozwiązań. Polecaną alternatywą jest skup książek. Przykładowy skup książek – Łódź działa całkowicie online. SkupSzop nie posiada stacjonarnego punktu skupu książek, do którego możesz przyjść. Ma za to przejrzystą i praktyczną stronę, na której w zakładce „sprzedaj książki” podasz trzynastoznakowy numer ISBN, który pozwoli uzyskać cenne informacje. Natychmiast dowiesz się, czy SkupSzop.pl jest zainteresowany odkupieniem Twojej książki – a jeśli tak, to za jaką kwotę. Nie musisz przy tym przepisywać kodu – możesz go zeskanować aplikacją na Androidzie. Jest to zatem wygodne rozwiązanie dla zabieganych osób, którym ciężko wygospodarować sobie czas na szukanie okolicznych antykwariatów.

Od czego zależy cena za książkę?

Zaproponowana cena za książkę wyliczana jest na podstawie trzech czynników. Jest to: aktualna cena rynkowa książki, aktualne zapotrzebowanie oraz stan magazynowy SkupSzopu. Warto przy tym wiedzieć, że czynniki te zmieniają się dynamicznie – dlatego wycena obowiązuje na dzień składania oferty.

Pieniądze za sprzedane książki otrzymasz w ciągu 24 godzin (po weryfikacji stanu nadesłanej literatury). Zostaniesz poinformowany o wypłacie środków przez SMS-a. Środki wpłyną na podany numer konta bankowego, albo na Twoje życzenie – na konto fundacji charytatywnej: WOŚP lub PAH.

Dodaj komentarz