Najlepsze pomysły na spędzenie rocznicy związku

Najlepsze pomysły na spędzenie rocznicy związku

To już rok. Ach, jak ten rok szybko minął, prawda? A był to piękny rok. I zasługuje na równie piękne, albo nawet i piękniejsze zwieńczenie. Randka w restauracji, bielizna erotyczna od loris lub wspólny wyjazd? Nie wiesz co wybrać – brakuje Ci pomysłu? Oto kilka propozycji na to, jak najlepiej świętować rocznicę związku.

Tradycyjnie

Kolacja przy świecach i romantyczna muzyka (najlepiej na żywo) to już tradycja romantycznych randek w wielkim stylu. Można się wystroić, poznać nowe miejsce, nową kuchnię i cały wieczór patrzeć na siebie i rozmawiać. Jednak przede wszystkim nie trzeba gotować, co sprawia, że romantyczna kolacja jest zawsze doskonałym pomysłem.

Tradycyjnym wyborem, chociaż może nie dla każdego, jest wyjście do teatru. Może to być opera, sztuka czy musical, bez względu na rodzaj przedstawienia będzie to z pewnością niezapomniane wydarzenie. I będziecie się mogli wystroić!

Wiele par spędza ten czas w domu. Obiad, film i poczucie, że nic nie trzeba już dzisiaj więcej robić i można się na spokojnie zająć partnerem to marzenie niejednej osoby. No i oczywiście na koniec dobrze spędzonej rocznicy deser, który najlepiej smakuje w sypialni.

Inaczej

Już dawno wyczerpaliście wszystkie tradycyjne pomysły na randkę? Może czas pomyśleć zupełnie inaczej. Wypożycz małego fiata (koniecznie jeżeli Wasza rocznica jest latem!) i wyruszcie w podróż marzeń. Przy 100 km/h raczej daleko nie dojedziecie, ale będzie to niezapomniane przeżycie, zwłaszcza jeżeli korzystając z okazji pojedziecie kupić nową lodówkę.

A może piknik? Pomysł tradycyjny, ale miejsce już nie musi takie być. Jeżeli jesteście z Warszawy wybierzcie się do ogrodów na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Panuje tam cisza, spokój i przy odrobinie szczęścia będzie można zobaczyć studentów w ich naturalnym środowisku. Jeżeli nie jesteście ze stolicy to wykorzystajcie ten pomysł, aby zrobić sobie kilkudniową wycieczkę do Warszawy. Może nawet fiatem.

Wiedzieliście, że zrobione na kursach ceramiki naczynia można zabrać po wypale do domu? Najbrzydsze kwiaty będą wyglądały pięknie nawet w kanciastym i krzywym wazonie, który zrobicie razem.

Wyjątkowo

Wyjątkowo, czyli po prostu po Waszemu. Zastanów się, co lubicie i jak chcielibyście spędzić ten czas. Razem na pewno wymyślicie taką randkę rocznicową, którą będzie jeszcze długo wspominać.

Dodaj komentarz