Masaż – co warto o nim wiedzieć?

Masaż – co warto o nim wiedzieć?

Decydując się po raz pierwszy z partnerką na wykonanie masażu erotycznego, zapewne oboje będziecie czuli mocne podniecenie. Jeśli nie czujesz się pewny siebie, możesz przeżywać stres, czy wszystko pójdzie w ten sposób, jakbyście tego chcieli.

Co robić w trakcie pierwszego masażu erotycznego, jak się przygotować?

Pierwszym krokiem będzie dokonanie zakupu olejku do masażu. Powinieneś dokonać zakupu olejku, który będzie płynny, śliski, ponadto o miłym zapachu. Ważne jest, by atmosfera była swobodna, w tym celu warto zaopatrzyć się w kadzidełka, Zanim jeszcze dojdzie do spotkania, przytnij paznokcie, by były one na tyle krótkie, żeby nie raniły skóry partnerki.

W jaki sposób masować kobietę, by ta poczuła maksimum satysfakcji?

Kiedy partnerka jest już rozebrana, należy usiąść na Jej pośladkach okrakiem. W chwili, kiedy ręce masz już naoliwione, przesuń ręce od pośladków aż do karku. Teraz powróć z powrotem, gładząc ciało partnerki po bokach. Masaż okolic łopatek oraz ramion pozwoli Twojej partnerce zrelaksować się, pozbyć wszelkiego nagromadzonego napięcia. Wykonuj koliste ruchy, masuj miejsca ulokowane pod łopatkami. Sprawisz wiele radości partnerce, dasz Jej ulgę wtedy, gdy rozsmarujesz należycie mięśnie pod łokciami, posługując się w tym celu kciukami. Chcąc zapewnić maksymalne odprężenie partnerce, rozsmaruj mięśnie przy kręgosłupie, w odcinku piersiowym.

Jakie są zalety masażu erotycznego?

Masaż erotyczny doskonale pobudzi Twoją partnerkę, zapewnisz sobie dobry początek, gdyż kobiety lubią taki rodzaj gry wstępnej. Jeśli przeżywacie narastającą rutynę w związku, masaż otworzy Was na nowe. Masaż erotyczny jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie są jeszcze do końca przekonani do zabawek erotycznych, jednak ta forma igraszek sprawi, że nabierzecie na ich użycie ochoty.

Podsumowanie

Masaż erotyczny to świetne rozwiązanie na grę wstępną, dzięki niemu doskonale pobudzisz partnerkę do miłosnych uniesień. Sekretem udanego masażu erotycznego jest właściwe do niego przygotowanie, przygotuj atmosferę, zakup kadzidełka, dobrej jakości olejek służący do masażu. Wymasuj partnerkę należycie, gdyż zapewni to Jej potrzebne odprężenie. Jeśli przeżywacie rutynę w pożyciu seksualnym, masaż erotyczny będzie pierwszym krokiem do poprawy tej sytuacji. Kobiety, które są usatysfakcjonowane z masażu, wykonanego przez partnera, otwierają się na skorzystanie z gadżetów erotycznych.

 

Dodaj komentarz