Idealne prezenty pierwszą rocznicę ślubu

Idealne prezenty pierwszą rocznicę ślubu

Powszechnie przyjęło się określać pierwszą rocznicę ślubu, jako papierową. Dlatego też, jeśli zostaniecie zaproszeni na imprezę z tej okazji, koniecznie kupcie nowożeńcom coś wykonanego z papieru. Wydaje się Wam, że możliwości jest niewiele? Nic bardziej mylnego. Zobaczcie sami.

Bilety

To prezent dający ogromnie dużo możliwości. Może to być bilet na premierę filmową czy teatralną; koncert ulubionego zespołu lub interesujące ich oboje wydarzenie sportowe, kulturalne czy rekreacyjne. W ten sposób nie tylko spełnicie marzenia młodych, ale również zapewnicie im kilka chwil tylko dla nich, a tych jak wiadomo, powinno być w pierwszym roku małżeństwa jak najwięcej. Absolutnym strzałem w 10-tkę może być też bilet na wycieczkę lub dłuższy pobyt w jakimś kojarzącym się z romantyzmem miejscem. Nie musi to być od razu Paryż czy Wenecja. Wystarczy wysłać ich nad Bałtyk czy na Mazury do ustronnego, malowniczo położonego pensjonatu. Zimą sprawdzą się z kolei miejscowości w polskich górach.

Voucher

czyli bon upoważniający do skorzystania z wybranej usługi. Najlepiej szukaj tych, które związane są z przyjemnym spędzeniem czasu wolnego tylko we dwoje. Może to być na przykład pobyt w ośrodku SPA lub profesjonalnym salonie masażu.  Jeśli wiesz, że młodzi od dłuższego czasu noszą się z zamiarem zakupu droższego sprzętu, poszukaj bonu zakupowego ze zniżką. Dobry pomysł to także voucher na kolację w wyjątkowym miejscu.

Książki

…koniecznie w tematyce małżeńskiej, ale takie, które będą traktowały temat z przymrużeniem oka. Jeśli są to zapaleńcy jakiegoś konkretnego autora, a w sprzedaży pojawiła się nowa seria wydawnicza, również możesz ich nią obdarować.

Album ze zdjęciami

Jeśli jesteście w bliskich relacjach z młodymi, na pewno często spędzacie czas wolny i robicie wtedy miliony zdjęć. Wybierz te, na których są tylko oni. Możecie też wykorzystać zdjęcia ślubne czy weselne.

Ale to kosztuje

O ile cena biletu na koncert czy inne wydarzenie nie jest zbyt dużym wydatkiem, o tyle voucher czy bilet lotniczy wiążą się ze sporymi kwotami. Nie musisz się jednak przejmować tym, że Twój portfel akurat świeci pustkami. Dlaczego? Ponieważ na z pomocą przychodzą pożyczki krótkoterminowe. To jednorazowy, szybki zastrzyk dodatkowej gotówki, który pozwoli Ci zrealizować nawet najbardziej zwariowane pomysły na prezent na pierwszą rocznicę ślubu. Jeśli jesteś członkiem rodziny młodych, możesz zachęcić pozostałych na zrzutkowy upominek, chociaż dużo lepiej postrzegane są prezenty dawane indywidualnie.

Dodaj komentarz