Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja – D3Hemmerling pomocny w walce ze szkodnikami

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja – D3Hemmerling pomocny w walce ze szkodnikami

W nawet najbardziej zadbanym i dobrze chronionym domu mogą zamieszkać niepożądani, mali goście, którzy uprzykrzają życie i niekiedy zakłócają spokojny sen. Grasują głównie pod naszą nieobecność lub w nocy – przemykając po korytarzach, kuchniach i łazienkach. Szukają wówczas przysmaków, którymi mogliby się pożywić. Cześć intruzów jest jednak na tyle bezczelna, że bytuje nawet w  naszym ciepłym łóżku… Gdybyś tylko wiedział o ich obecności z pewnością natychmiast powiadomiłbyś D3Hemmerling – firmę, która zajmuje się skuteczną dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją. Czy już wiesz o jakich intruzach mowa?

Kto i co podczas Twojego snu grasuje po domu?

Owymi, nieproszonymi gośćmi są wszelkie insekty, owady, pasożyty, grzyby, gryzonie, bakterie i wirusy.  Wbrew pozorom nie zawsze jesteśmy w stanie dojrzeć je w naszym domu. O obecności niektórych z nich świadczyć może nieprzyjemny zapach, dziwne plamy, resztki odchodów, a nawet charakterystyczne plamy po moczu. Część szkodników może pozostawiać również po sobie ślady na Twoim ciele, jeśli zatem podejrzewasz, że problem dotyczy Twojego domu, należy niezwłocznie skontaktować się z firmą, która zajmie się ich skutecznym usunięciem.

W zależności od rodzaju problemu będzie to konieczność wykonania dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji. Z uwagi na konieczność zachowania pełnego profesjonalizmu i skutecznego pozbycia się problemu konieczne będzie skorzystanie z usług doświadczonego profesjonalisty.

Dezynfekcja przeciwko drobnoustrojom i mikroorganizmom

Dezynfekcja to proces, który niszczy i redukuje szkodliwe mikroorganizmy. W tym celu konieczne jest użycie fizycznych lub chemicznych metod, których wybór należy dopasować do rodzaju problemu, jego wielkości, a także aktywności i gatunku drobnoustrojów. Najczęściej wykorzystuje się parę wodną o temperaturze 100 – 105 stopni Celsjusza lub promienie UV (metody fizyczne). Równie dobrze sprawdzają się sole amoniowe, fenole, alkohol etylowy, czy woda utleniona (metody chemiczne).

Dezynsekcja dobra na insekty i owady w domu

Gdy w domu pojawiają się insekty i owady, należy niezwłocznie przeprowadzić dezynsekcję. Usuwa ona wszelkie karaluchy, karaczany, prusaki, pchły, pluskwy, mrówki, komary, szerszenie itp. Procedura ich usunięcia może również zostać wykonana różnymi metodami. Wybór właściwej uzależniony jest od indywidualnych potrzeb oraz sytuacji.

Deratyzacja przeciwko gryzoniom

Obecność myszy, szczurów, kretów, czy kun w obrębie nieruchomości to problem nie tylko mieszkańców wsi. W dużych miastach gryzonie równie często i chętnie zamieszkują nasze domy. Pomocne w ich pozbyciu się będzie zatem wybranie deratyzacji, która uwzględni odpowiednio dobrane metody zwalczania szkodników.

Jeśli podejrzewasz, że w Twoim domu pojawił się problem nieproszonych gości, niezwłocznie skontaktuj się z firmą, która skutecznie wyeliminuje problem. 

Dodaj komentarz