Stoły cateringowe – przegląd najpopularniejszych modeli

Stoły cateringowe – przegląd najpopularniejszych modeli

Stoły cateringowe to nieodzowny element wszelkich imprez o różnym charakterze. Mogą to być imprezy rodzinne, firmowe, kulturalne, wewnętrzne i plenerowe. Jeśli jednak serwowane jest na nich jedzenie, stoły stanowią podstawowy element wyposażenia. To przy nich goście mogą odpocząć po zapewnionych atrakcjach i energicznej zabawie, porozmawiać, a przede wszystkim zjeść w komfortowych warunkach serwowane na imprezie dania. Na rynku istnieje wiele stołów cateringowych, które różnią się kształtem, wielkością, nośnością i ciężarem. Przy zakupie stołu ważne jest wybranie odpowiedniego producenta. Szeroką ofertę solidnych mebli znajdziemy między innymi w sklepie internetowym meblecaterignowe.pl.  Które z modeli uznawane są za najsłynniejsze na chwilę obecną? Poniżej znajduje się kilka podpowiedzi.

Stół cateringowy Magnetic

Solidny stół cateringowy Magnetic od firmy Lifetime jest jednym z najczęstszych wyborów wśród osób ceniących połączenie funkcjonalności i eleganckiego minimalizmu. Jego stelaż został wyprodukowany ze stalowego profilu, co zapewnia mu wytrzymałość i pełną stabilność. Blat stołu został pokryty specjalną powłoką, dzięki czemu jest odporny na promieniowanie UV i wilgoć, dlatego idealnie sprawdzi się na różnego rodzaju eventach plenerowych jak wesela, czy festyny. Stół ten znajdzie zastosowanie podczas imprez w wynajmowanych salach, ale również w warunkach domowych, dzięki małej wadze i bezproblemowej funkcji składania, idealnie nada się do trudnych warunków i transportu.

Stół bankietowy EC-H

Ten model został stworzony z myślą o większych gabarytach i ciężarach, które trafią na niego podczas imprezy. Jeśli w trakcie celebrowania dowolnej okazji na stole mają pojawić się jedzenie w dużych ilościach i ciężkie naczynia, w tym wypadku stalowa konstrukcja zapewnia mu stabilizację, wysoką nośność i wytrzymałość. Nie jest to jednak model, który w całości składa się ze stali. Blat został wykonany z laminowanej płyty wiórowej, przez co będzie prezentował się elegancko, nawet jeśli na górze nie pojawią się obrus czy pokrowiec na stół. Mimo solidnej budowy mebel jest lekki i takie też sprawia wrażenie optyczne, przez co przestrzeń wyposażona w takie stoły nie będzie wyglądała na przeładowaną. Ponadto stół z powodzeniem i bez żadnych problemów można transportować dzięki możliwości sztaplowania.

Stół Dora-T

Model ten opiera się na klasycznym i bardzo cenionym czteronożnym stelażu, który zapewnia mu stabilność oraz brak chwiejności. Jest to rodzaj stelażu zamkniętego, a fakt, że stół oparty jest na ramie, sprawia, że jest on jeszcze bardziej odporny na ciężar. W rezultacie wzrasta jego nośność i świetnie sprawdzi się podczas eventów, na których będzie serwowana duża ilość potraw. Jest bardzo dobrym wyborem zarówno w przypadku imprez wewnętrznych, jak i różnego rodzaju  wydarzeń plenerowych. Na jego stopkach znajdują się ochronne nakładki, które sprawiają, że podłoże nie jest rysowane, a z kolei blaty są laminowane z dwóch stron i wykończone efektownym obrzeżem.

Dodaj komentarz