Katarzyna Michalak — znakomita, polska pisarka literatury obyczajowej

Katarzyna Michalak — znakomita, polska pisarka literatury obyczajowej

Katarzyna Michalak, a właściwie Katarzyna Lesiecka, to polska pisarka literatury obyczajowej. Autorka słynie również z wszechstronności gatunkowej — radzi sobie doskonale z gatunkami takimi jak: sensacja, erotyka czy fantasy. Jeśli zatem jesteś fanem tego typu książek, to warto sięgnąć po którąś z jej najbardziej polecanych pozycji.

Książki Katarzyny Michalak, które warto przeczytać

Katarzyna Michalak to współczesna i obiecująca autorka, która po raz pierwszy zadebiutowała w 2008 roku książką zatytułowaną „Poczekajka”. Była to bestsellerowa pozycja Empiku, która szybko przypadła do gustu wielu osobom. Jest to urzekająca opowieść o miłości, która przeplata się z nienawiścią. W książce nie zabrakło przy tym rozbawiającego humoru oraz wątków przyprawiających o łzy. „Poczekajka” to opowieść o młodej doktor weterynarii, która marzy o miłości i pewnego dnia postanawia wyjść jej naprzeciw. Aby jednak spełnić swoje marzenie, udaje się do sabatu czarownic, które jej w tym pomagają. Jaki będzie finał tej historii? Z pewnością zaskakujący.

Autorka napisała również inne, ciekawe książki. Czytelnicy polecają szczególnie:

  • „Mistrza” – opowiadającego o dziewczynie, która trafiła w sam środek mafijnych porachunków;
  • „Zemstę” – będącą kontynuacją „Mistrza”. Akcja powieści rozgrywa się w 2032 roku i opowiada o zagrożeniu czyhającym na młodą dziewczynę, która ucieka przed zabójcami rodziców;
  • Serię „Sklepik z niespodzianką” – będącą opowieścią o spełnieniu marzeń o otworzeniu własnej kawiarenki z ciastem i czekoladą. Bohaterka książki prowadzi przy tym lecznicę dla zwierząt i jest dobrym duchem całego miasteczka. Seria opowiada o kobiecej sile i przyjaźni jako ważnej, życiowej wartości;
  • „Powrót do poziomki” – o utraconej sielance rodziny, która mierzy się z bankructwem i kryzysem związku małżeńskiego;
  • a także „Ściganego”– książka opowiadająca o parze skazanych na siebie straceńców uciekających przez bieszczadzkie bezdroża.

Gdzie można kupić książki Katarzyny Michalak w bardzo dobrej cenie?

Aby kupić książki Katarzyny Michalak w bardzo dobrej cenie, warto zajrzeć na Skupszop.pl. Jest to portal, w którego ofercie znajdziesz książki nawet za kilka złotych. Niska cena niektórych z oferowanych książek wynika z tego, że były one wcześniej używane, a następnie odsprzedane. Ich stan jest jednak bardzo dobry, co nie stoi na przeszkodzie podarowania im drugiego życia. 

Skupszop.pl oferuje ponad 70 produktów powiązanych z Katarzyną Michalak. Jeśli więc jest to autorka bliska Twojemu literackiemu sercu, to warto zaopatrzyć się w kolejne jej książki właśnie na tej wspomnianej stronie.

Dodaj komentarz